June 09, 2022 · Capital Electra X · Electrical CAD

Springende Groei in Electra Cloud - De Enige Volwaardige Cloud-native Elektrische CAD (ECAD) Ter Wereld

We maken nu deel uit van de familie van Siemens. Electra Cloud heet nu Capital Electra X en Electra E9 heet nu Capital Electra 2210.

Juni was bijzonder spannend voor ons sinds we Electra Cloud in 2020 introduceerden bij ingenieurs over de hele wereld. We zijn zeer verheugd aan te kondigen dat Electra Cloud een geweldige nieuwe mijlpaal heeft bereikt: zijn tweede verjaardag!

Het was een wilde rit en we willen deze verjaardag graag vieren door terug te kijken op Electra Cloud's reis naar het heden.

Een rotsachtig begin

Voorafgaand aan Electra Cloud wist u misschien niet dat eerdere versies van Electra op Microsoft Visio waren gebouwd. In 2017 hadden we het belachelijke idee om Electra uit Microsoft Visio te halen en te migreren naar een nieuw platform dat de prestaties van Electra maximaliseert.

Dit werd geïnspireerd door het feit dat Electra's compatibiliteit met Visio een moeizame en tijdrovende reis was, vooral toen nieuwe updates voor Visio werden uitgegeven, verergerd door de constante en onverklaarbare crashes die niet alleen de gebruikerservaring, maar ook de groei van Electra belemmerden. Er is besloten dat we ons eigen platform moeten bouwen dat Electra het beste ondersteunt.

Als we iets zouden bouwen, dan kunnen we het net zo goed heel goed bouwen. We waren extreem ambitieus en wilden dat onze software op alle platforms en apparaten zou werken, met moderne gebruikersinterfaces voor meer gebruiksgemak, overal en altijd toegankelijk zou zijn en ongekende samenwerkingsfuncties zou bieden die de toenemende behoefte van onze gebruikers aan gedistribueerd ontwerp ondersteunen en samenwerking.

De software moet niet alleen goed werken, zowel online als offline, maar moet ook de prestaties van traditionele geïnstalleerde CAD-software overtreffen, en toch krachtige formules en plug-ins bevatten om te voldoen aan de hoge eisen en eisen van een volwaardige, cloud-native Electrical CAD-put in de toekomst.

Het ging absoluut niet van een leien dakje, en we hebben talloze revisies doorlopen, codes geschreven en aangepast, verworpen, opnieuw ontworpen en begonnen met nieuwe versies keer op keer, waarbij we altijd de hoogste prioriteit gaven aan hoge kwaliteit, stabiliteit (het crasht nooit) en schaalbaarheid, dus het platform kan miljoenen gebruikers ondersteunen, met miljoenen symbolen en tekeningen. En niet te vergeten, dit alles terwijl je nog steeds opstart zonder externe financiering.

In januari 2020 is het ons eindelijk gelukt, 's werelds eerste elektrische CAD-software die volledig in een browser draait . Het was het vurige geloof en het harde werk van ons team dat dit mogelijk maakte. We waren verheugd om Electra Cloud aan de wereld te introduceren, maar wie had kunnen voorspellen dat er tegelijkertijd een pandemie zou uitbreken?

Het was een grote klap voor ons, maar we hurkten snel neer, spanden onze broekriem aan en hielden nooit op met werken. Toen de wereld zich terugtrok in de lockdown-modus, begon de behoefte aan cloudgebaseerde elektrische CAD-software met samenwerkingsfuncties die overal toegankelijk waren, snel duidelijk te worden.

Hallo wereld, hallo partners

Hoewel de verkoop aanvankelijk traag verliep, begonnen onze klanten, toen onze klanten Electra Cloud eenmaal via onze gratis proefversies konden uitproberen, aanzienlijk te stijgen tot het punt dat meer dan 80% van onze omzet nu afkomstig is van Electra Cloud.

De pandemie heeft de acceptatie van cloud-native softwaretools zeker aanzienlijk versneld, maar wat nog belangrijker is, we zijn er sterk van overtuigd dat Electra Cloud meer waarde biedt, meer productiviteit, samenwerkingsfuncties en betere resultaten voor onze gebruikers oplevert, vooral in deze moeilijke economische omgevingen.

Het feit dat Electra Cloud overal toegankelijk is, maakt het simpelweg een no-brainer en de eerste keuze voor elektrotechnici over de hele wereld.

Toen belde Onshape. Onshape is het enige browsergebaseerde, cloud-native 3D CAD- en productontwikkelingsplatform ter wereld, dat onlangs is overgenomen door PTC. Vanaf het begin is de boodschap van Onshape duidelijk, de samenwerking is alleen mogelijk omdat zowel Onshape als Electra Cloud cloud-native CAD-applicaties zijn.

Zowel Onshape als Electra Cloud hebben een open API, dus de integratie verloopt erg soepel en is in ongeveer 3 weken voltooid, tot verbazing van beide partijen. Nadat we de zakelijke kant hebben vastgemaakt, zijn we erg blij om samen te werken met Onshape om cloud-native CAD-applicaties vooruit te helpen en onze klanten nog meer waarde te bieden. Lees meer over onze samenwerking met Onshape .

We hebben ook de geweldige kans gehad om samen te werken en te integreren met OpenBOM . De gebruikers van Electra Cloud kunnen nu eenvoudig stuklijstrapporten exporteren naar OpenBOM en teamleden toegang geven tot deze gegevens op een centrale locatie. Lees hier meer over onze integratie.

Groeien, bloeien en uitbreiden

Over iets meer dan een jaar zijn we verheugd om onze vooruitgang te zien bloeien. Om er maar een paar te noemen: we hebben ons verkooprecord twee keer in hetzelfde jaar binnen een periode van zes maanden overtroffen, ons team met 30% vergroot, een bibliotheek van meer dan 9000 symbolen verzameld en meer.

Onze toewijding aan onze klanten blijft hoog, met een klanttevredenheid van ruim boven de 90%, met snelle klantenservice en voortdurende toewijding aan feedback van klanten. Veel van onze functies en tools zijn het resultaat van constructieve feedback van klanten, dus blijf daar alsjeblieft mee doorgaan.

Zoals onze traditie is, vieren we elke kleine prestatie, en dit vraagt om een verjaardagsfeestje! Op de viering van de tweede verjaardag van Electra Cloud willen we niet alleen vreugde delen met nieuwe gebruikers, maar ook onze altijd ondersteunende huidige gelicentieerde gebruikers bedanken! Bekijk hier onze verjaardagsverkooppagina voor meer informatie.

De toekomst van Electra Cloud

Als de enige volwaardige, cloud-native Electrical CAD-software , streven we naar disruptieve innovatie en zullen we waarde en transformatieve innovatie blijven brengen in de CAD-wereld.

Naarmate we schalen, kijken we uit naar het bouwen van een ecosysteem waarmee wereldwijde ingenieurs technische diagrammen op een holistische manier kunnen maken, informatie en datasheets van fabrikanten kunnen verkrijgen, gemakkelijk naar symbolen en circuits kunnen zoeken, simulaties, analyses, ontwerpcontroles kunnen uitvoeren, en vele andere processen die van cruciaal belang zijn voor een engineeringteam, allemaal op één platform dat gemakkelijk toegankelijk is en gemakkelijk kan worden gedeeld met veel belanghebbenden.

Om daar te komen, hebben we niet alleen tijd, moeite en geduld nodig, maar ook uw vertrouwen en steun. Vier deze verjaardag en vier samen met ons Electra Cloud om nog makkelijker, sneller en samen te werken . Tot ziens bovenaan!


Over Electra Cloud 2e verjaardagsuitverkoop

Het begint om 5:00 uur EDT op 16 juni 2022 en gaat door tot 17 juni 2022. Zowel nieuwe als terugkerende gebruikers kunnen profiteren van geweldige aanbiedingen tijdens de 24-uurs verjaardagsuitverkoop . Lees hier meer over de verkoop.

Bedankt voor het bezoeken van de blog! We zijn verheugd en waarderen uw interesse in ons. Deel alstublieft uw mening, als u die heeft, of laat ons weten waar u meer over wilt weten.

Vind je het artikel leuk? Geef de auteur wat klappen.

Share it with your friends!
AUTHOR

Thomas Yip
Software Development Director

As the creator and founder of Electra Cloud, which is now known as Capital Electra X, he introduced the market to an innovative, disruptive, and fully cloud-native electrical CAD solution. The driving force behind Capital Electra X, he is committed to shaping the future of easy-to-use Electrical CAD software development. Find him on Linkedin.

Keep yourself updated with the latest development on Electra Cloud.

Capital™ Electra™ X